Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Produkt dnia

Częste pytania

Czy istnieje możliwość wysyłki zamówienia za granice?

Tak jak najbardziej. 

Jaki jest koszt dostawy za granicę? 

koszt wysyłki wynosi  18 zł

Jaka jest forma płatności dla zamówień z poza kraju?

 płatność paypal w przypadku braku konta w walucie PL . 

Jak czyścić bransoletki Goti ?

Zacznijmy może od kamieni. Często jest tak, że nasze kamienie brudzą się od metalowych kółeczek czy koralikowych zawieszek. Najłatwiejszym sposobem wyczyszczenia naszej bransoletki jest po porostu umycie jej. Na 100% nic się jej nie stanie. Ta metoda dotyczy kamieni zwykłych jak i matowych. 

Przejdźmy do zawieszek. Czyszczenie zawieszek jest wskazane zwłaszcza tych, które są wykonane z mosiądzu. Przy użytkowaniu bransoletki z zawieszką z tego metalu po jakimś czasie zawieszka nam ciemnieje i robi się niezbyt atrakcyjna. Co należy zrobić, żeby znów przywrócić jej piękny wygląd. 

Otóż ciemnienie zawieszek nie jest procesem nieodwracalnym. Jest to po prostu zwykłe utlenianie się metalu. I tak jak w przypadku srebrna polerowanie i czyszczenie go przywracam biżuterii ładny wygląd tak jest i w przypadku mosiądzu. 

Sposoby czyszczenia : 

Najłatwiejszy to polerowanie zawieszek. Do tego najlepiej nada się kawałek starych spodni jeansowych, szmatka do okularów, wacik kosmetyczny. Zawieszkę należy o materiał "trzeć"  do momentu  osiągnięcia zamierzonego efektu.

 

Myjemy i szorujemy.

Czasami wystarczy przemycie mydłem a czasami trzeba poszorowanie szczoteczką. Na szczoteczkę nakładamy albo mydło albo niewielką ilość pasty do zębów i szorujemy. Później wysuszamy do sucha i warto chwilę wypolerować zawieszkę np. na szmatce do okularów żeby zawieszka pięknie się błyszczała. 

 

Trzecim sposobem czyszczenia biżuterii jest pomadka.

Na ręczniczek papierowy smarujemy pomadkę - grubą warstwę.

Najlepiej pomadka (oczywiście już nieużywana)  żeby była z ciemnym pigmentem ( czerwień, malina, ciemny róż) i w tym miejscu gdzie mamy posmarowaną warstwę szminki zaczynamy polerować naszą zawieszkę. Metoda sprawdza się w 100% została przez nas sprawdzona. 

 

 

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl